Marta Niziołek

Asystent Pani Anety i pierwsza linia komunikacji między nią a Pacjentami.
Założycielka fanpage’a i bloga Manilu-Ciało i Duch, na których od 2014 roku dzieli się swoimi pomysłami na zdrowe, proste i pyszne posiłki.

Z wykształcenia licencjonowany dietetyk, specjalista ds. dietetyki oraz technik usług kosmetycznych ze specjalizacją z aromaterapii. Obecnie kontynuuje studia na kierunku dietetyka, celem pogłębienia wiedzy. Przez ostatnie 17 lat uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach z zakresu szeroko pojętego zdrowia i urody w kraju i za granicą. Ciągle dokształca się, uważając, że na człowieka należy patrzeć całościowo/holistycznie zamiast fragmentarycznie, a po objawach, jak po nitce do kłębka, powinno się docierać do źródła chorób.

Motto, które stosuje w życiu i pracy to Sola dosis facit venenum (Paracelsus) czyli TYLKO DAWKA CZYNI TRUCIZNĘ! Zgodnie z nim wyznaje zasadę, że w odpowiedniej dawce wszystko może być i lekarstwem i trucizną – zarówno dla naszego ciała jak i ducha! Zdobytą przez lata wiedzę holistyczną stara się zaadaptować tak, by jak najlepiej wspierać swoich podopiecznych na co dzień.